![424982821_941936667302330_4948625423090006414_n](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2024/02/424982821_941936667302330_4948625423090006414_n-640x716.jpg)
Тернопільський спортсмен Віталій Мандзин виборов 2-ге місце та став срібним призером на відкритому чемпіонаті Європи-2025 IBU з біатлону, який проходив у польському місті Якушице, розповів у соцмережах міський голова Тернополя.
Віталій Мандзин є студентом факультету фізвиховання Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка та паралельно є студентом Західноукраїнського Національного університету, та з 2019 року отримує стипендію Тернопільської міської ради, як один з кращих спортсменів громади.
Тренує спортсмена Назарій Бурик.
Ми щиро вітаємо Віталія та його тренера з чудовим результатом та бажаємо успіхів у майбутніх чемпіонатах!