![419210275_924465955716068_5375237793500804350_n](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2024/01/419210275_924465955716068_5375237793500804350_n.jpg)
Тернополянин, учень Тернопільського академічного ліцею «Генезис» Валентин Томащук став стипендіатом Президента України за досягнення у легкій атлетиці! Валентина Томащука відзначено як срібного призера всеукраїнських спортивних змагань з легкої атлетики.
Спортсмен є представником Тернопільського регіонального центру та ДЮСШІ «Інваспорт», тренує юнака Віктор Ворко.
Ми щиро вітаємо Валентина з неймовірним досягненням! Пишаємося всією громадою, бажаємо нових звершень та здобутків!