![1](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2023/11/1-33-640x761.jpg)
ернополянин Тарас Якимець здобув перше місце і отримав Кубок України з кіокушинкайкан карате у категорії 16-17 років, який проходив у місті Бровари. Понад 200 учасників з 10 областей України змагалися за перемогу. Тарас є вихованцем «Комплексної дитячо-юнацької спортивної школи №1». Тренує юного спортсмена викладач КДЮСШ №1 – Тетяна Чубата.
![](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2023/11/2-20.jpg)
Пишаємося активною молоддю нашого міста! Вітаємо тернополянина та тренера з отриманим Кубком. Бажаємо нових звершень, вдалих виступів і успіхів у професійному спорті.