![418726793_766022082225773_7570676255036062463_n](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2024/01/418726793_766022082225773_7570676255036062463_n.jpg)
Учора на лінію 102 надійшов виклик про нетверезого водія за кермом автомобіля Nissan. Порушника патрульні зупинили на вулиці Ярослава Стецька.
Спілкуючись з керманичем, поліцейські помітили в нього ознаки алкогольного сп’яніння. Водій погодився пройти огляд на визначення стану сп’яніння за допомогою приладу Драгер на місці. Результат — 1,57 проміле алкоголю в крові чоловіка, що перевищує допустиму норму.
![](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2024/01/418723938_766022062225775_7353151479981706775_n.jpg)
Поліцейські склали на водія протокол за ч. 1 ст. 130 (Керування транспортним засобом у стані сп’яніння) КУпАП та відсторонили від керування автівкою.
Керування автомобілем в негоду вимагає підвищеної уважності та концентрації, однак алкоголь впливає на свідомість водія, внаслідок чого змінюється сприйняття реальності. П’яний керманич — потенційний вбивця.