Головна Новини Тернополянка здобула чотири медалі на Чемпіонаті світу з легкої атлетики серед паралімпійців

Тернополянка здобула чотири медалі на Чемпіонаті світу з легкої атлетики серед паралімпійців

Руслана Муравська повернулася з Чемпіонату світу з легкої атлетики серед паралімпійців. Вона здобула дві золоті і дві срібні нагороди. Змагання відбувалися у французькому місті Реймс. Спортсменка “Інваспорту” стала чемпіонкою світу зі стрибків у висоту та з естафетного бігу 4 по 400 метрів. Дві срібні медалі Руслана Муравська здобула у естафеті 4 по 200 метрів та дисципліні біг на 60 метрів з бар’єрами, повідомляє Суспільне.

Змагання відбувалися у Франції з 20 до 25 лютого. За головні нагороди чемпіонату змагалися паралімпійці з 9 країн. Спортсменка каже, першу золоту медаль здобула зі стрибків у висоту. Її результат — 165 сантиметрів.

Тернополянка здобула чотири медалі

Руслана Муравська. Фото: Fb\Руслана Муравська

“Перше місце 4 по 400 метрів — естафета. Жінки. А друге місце — 60 метрів з бар’єрами. За висоту я не хвилювалася. Я була впевнена, що переможу. Переживала за естафету. Я думала, що нас переможуть, але в нас дівчата дуже сильні. Я була рада, що ми виграли естафету. Ми найкращі в 4 по 400 естафеті”.

П’ятнадцять років тренує спортсменку Михайло Васірук. Чоловік говорить, до Чемпіонату світу готувалися в Тернополі від осені минулого року.

“На навчально-тренувальні збори ми не виїжджали. Відмовлялись. Тренувались на місці. Восени тренувались на нашому міському стадіоні, а уже в зимовий період ми готувались в цьому легкоатлетичному манежі. Стрибкову роботу у висоту ми не могли тут робити, бо ми стрибаємо в нішу. Коли я показую своїм колегам з України, куди ми стрибаємо, вони хапалися за голову. Вони дивувалися, як ми можемо так стрибати. Тому ми виїжджали у Львів”.

тренер спортсменки Михайло Васірук

Тренер Михайло Васірук. Фото: Суспільне Тернопіль

Збірну команду України на Чемпіонаті світу з легкої атлетики серед паралімпійців представляли 15 спортсменів, каже Михайло Васірук. За його словами, українці на цих змаганнях зайняли перше загальнокомандне місце. Вони здобули 13 золотих, 7 срібних та 4 бронзові нагороди.

українські спортсмени

Збірна команда України. Фото: Fb\Руслана Муравська