![1](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2024/05/1-11-640x359.jpg)
У шведському Стокгольмі вчора, 11 травня, відбувся мотопробіг на підтримку України в боротьбі проти російських окупантів. У ньому взяли участь більше 70 байкерів.
Про це у Фейсбуці повідомив тернопільський журналіст Олег Снітовський, який теж взяв участь в цьому заході, повідомляє Суспільне
“Десь років з 50 не сідав за кермо мотоцикла. А сьогодні тут, у Стокгольмі трапилася така нагода під час мотопробігу на підтримку України у її боротьбі проти російських агресорів”, — написав він в соцмережі.
![Біжи, путін, біжи Біжи, путін, біжи](https://cdn4.suspilne.media/images/resize/794x1.78/04759da5654a697c.jpg)
Напис “Біжи, Путін, біжи”. Fb/Олег Снітовський
![У Швеції відбувся мотопробіг на підтримку України У Швеції відбувся мотопробіг на підтримку України](https://cdn4.suspilne.media/images/resize/794x1.78/5e011248d9423a78.jpg)
У Швеції байкери організували мотопробіг на підтримку України. Fb/Олег Снітовський
За словами Олега Снітовського, організатори акції — мотоклуб Templar Knights–Stockholm Lodge.
“Понад 70 байкерів із українською символікою на мотоциклах стартували на одному із 14 островів, на яких розташована столиця Швеції — острові Лідінге. Там, на подвір’ї української амбасади в цій скандинавській країні учасників мотопробігу стокгольмськими вулицями привітав Надзвичайний та Повноважний Посол України в Королівстві Швеція Андрій Плахотнюк”.
![байкери байкери](https://cdn4.suspilne.media/images/resize/794x1.78/6ff9aa97a429b1d9.jpg)
Байкери під час мотопробігу. Fb/Олег Снітовський
За словами Олега Снітовського, під час мотопробігу байкери використовували українську символіку.
![1](https://cdn4.suspilne.media/slider/2024/05/12/3957_J9ic6mGySr.jpg)
![1](https://cdn4.suspilne.media/slider/2024/05/12/3957_Mqm9zBjKxV.jpg)
![1](https://cdn4.suspilne.media/slider/2024/05/12/3957_3tYHIhN8LM.jpg)
![1](https://cdn4.suspilne.media/slider/2024/05/12/3957_J9ic6mGySr.jpg)
![1](https://cdn4.suspilne.media/slider/2024/05/12/3957_Mqm9zBjKxV.jpg)
Жителі та гості столиці Швеції також вітали учасників мотопробігу символікою України.
![Швеція Україна Швеція Україна](https://cdn4.suspilne.media/images/resize/794x1.78/602c94371a04377f.jpg)
Мотопробіг на підтримку України в Швеції. Fb/Олег Снітовський