![417549473_731171682534977_2984421020876080534_n](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2024/03/417549473_731171682534977_2984421020876080534_n-640x426.jpg)
Тернопільський рятувальник Михайло Шаблій здобув золото у чемпіонаті України з жиму штанги лежачи та виборов право представляти Україну на чемпіонаті Європи з пауерліфтингу!
1 березня 2024 року в м. Коломия завершився чемпіонат України з жиму лежачи та класичного жиму. Змагання відбувались, в різних вагових та вікових групах, за участю спортсменів і спортсменок з усієї України. В складі збірної команди Тернопільської області виступав пожежний-рятувальник 1-ї державної пожежно-рятувальної частини сержант служби цивільного захисту Михайло Шаблій. Досвідчений майстер спорту, він став кращим у ваговій категорії до 66 кг, зафіксувавши в жимі від грудей вагу 185 кг.
![](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2024/03/417487369_731171685868310_7168140307637501150_n.jpg)
Вітаємо Михайла із заслуженою перемогою!
За підсумками чемпіонату тернопільський рятувальник вчергове виборов право представляти Україну на наступному чемпіонаті Європи з пауерліфтингу.
![](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2024/03/419488112_731171695868309_8862587119949779061_n.jpg)
Турнір відбудеться у серпні в Туреччині. До слова, це далеко не перше високе спортивне досягнення нашого колеги. Він вже неодноразово виборював першість Чемпіонату України та став «бронзовим» призером Чемпіонату Європи в 2023 році.