![forum](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2012/04/forum.jpg)
У обласну державну адміністрацію надходять привітання, адресовані організаторам та учасникам Міжнародного інвестиційного форуму, який відбудеться 27-28 квітня 2012 року в м.Тернопіль.
«Вважаю, що проведення вказаного заходу має всі передумови та можливості стати дієвим інструментом для всебічної презентації інвестиційного й економічного потенціалу Тернопільщини, демонстрації її провідних галузей економіки та перспективних інвестиційних проектів серед присутніх українських і зарубіжних представників», – йдеться у листі голови Херсонської обласної державної адміністрації Миколи Костяка. –
Сподіваюся, що під час проведення вищевказаного заходу тернопільські регіональні виробники отримають слушну нагоду для встановлення певних ділових контактів, а також представлення серед присутньої аудиторії своєї високоякісної конкурентоспроможної продукції».
Вінницький міський голова Володимир Гройсман у своєму листі зазначив, що питання розширення міжнародної співпраці, залучення інвестицій в регіональний розвиток є вкрай необхідним та актуальним та висловив подяку за запрошення взяти участь у форумі.
Також вітання на адресу учасників VII Міжнародного інвестиційного форуму надійшли від голови Донецької ОДА А.Шишацького, Дніпропетровської ОДА О.Вілкула, керівництва Ради міністрів Автономної Республіки Крим, Сумської облдержадміністрації та Севастопольської міської ради.