Головна Новини Тернопільщина у великодні дні втратила трьох воїнів: Ігора Войцехівського, Євгена Мещерякова та...

Тернопільщина у великодні дні втратила трьох воїнів: Ігора Войцехівського, Євгена Мещерякова та Івана Ружила

Напередодні Великодня внаслідок ворожого мінометного обстрілу на Харківському напрямку загинув старший вогнеметник вогнеметного взводу, житель Великих Гаїв — Ігор Зіновійович Войцехівський (1985 р.н.).

Про це повідомив голова Великогаївської громади Олег Кохман.

Чоловік поповнив лави Збройних сил України у березні 2023 р. та мужньо захищав кожного з нас до останнього свого подиху.

У громаді висловлюють щирі співчуття дружині Вероніці, донечці Аліні та сину Максиму, матері Ірині, брату Андрію із сім’єю та всім рідним і близьким.

Прибуття кортежу із тілом загиблого Героя очікують 7 травня. Зустріч відбудеться об 11:30 біля сільської ради, звідки піша хода вирушить до храму Пресвятого Серця Христового с. Великі Гаї, де буде тіло полеглого.

Панахида у храмі о 19.00 год.

Похорон у середу, 8 травня, об 11.00 год.

Вічна пам’ять Герою!

У скорботі і Тернопільська громада. Про це повідомив міський голова Тернополя Сергій Надал.

— Мужньо захищаючи Україну від московської агресії загинув захисник Мещеряков Євгеній Олегович (23.02.1992 р.н.), — йдеться у повідомленні. — Життя Героя обірвалося 4 травня під час виконання бойового завдання в Запорізькій області. Від усього серця висловлюємо співчуття родині, близьким, друзям, знайомим воїна. Назавжди у наших серцях та у нашій пам‘яті. Царство йому небесне і світла пам’ять!

Чортківська громада знову у жалобі. На війні загинув Іван Ружило. Про це повідомили в Чортківській міській раді.

— Допоки ми у тилу завдяки Збройним Силам України маємо можливість прославляти воскресіння Ісуса Христа, наші воїни Героїчно боронять кожен метр української землі. Кожен бій – це втрати, це загиблі, це поранені… Днями знову чортківська земля втратила свого сина.

Під час виконання бойового завдання 4 травня поблизу населеного пункту Терни Краматорського району Донецької області загинув Ружило Іван (18.03.1983) – уродженець с. Милівці, який протягом тривалого часу свого життя проживав у Чорткові.

Ружило Іван служив стрільцем-номером обслуги 1 аеромобільного відділення 1 аеромобільного взводу 7 аеромобільної роти аеромобільного батальйону військової частини А****.

Командир військової частини, де служив Іван, зазначає, що він зарекомендував себе з позитивної сторони: обов’язки виконував відмінно, користувався авторитетом серед колег, підтримував високий моральний дух у підрозділі, вникав у турботи оточуючих…

У четвер, 9 травня, Героя зустрічатимуть усією громадою у соборі верховних апостолів Петра і Павла. Точну дату зустрічі тіла воїна, а також дату чину похорону в міській раді повідомлять згодом.