![1](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2024/05/1-33-640x427.jpg)
29 травня, у Теребовлі на колінах і з глибоким болем у душах, зустріли домовину з тілом захисника Віктора Вислоцького рідні, побратими, представники влади, військові, волонтери, друзі та численна громада міста.
Традиційно жалобний кортеж зупинився на перехресті у центрі міста, де священники відправили панахиду за упокій душі захисника. Після спільної поминальної молитви присутні заспівали Державний Гімн України.
Віктор Вислоцький народився у Теребовлі в багатодітній родині, де виховувалось 11 дітей. З перших днів повномасштабного вторгнення він записався до лав тероборони.
З рідних у захисника залишились дві дочки та брати і сестри.
![](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2024/05/2-17.jpg)
![](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2024/05/3-14.jpg)
![](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2024/05/4-11.jpg)
![](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2024/05/5-9.jpg)
![](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2024/05/6-8.jpg)