![1](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2023/11/1-27-640x446.jpg)
Прокурори Бережанської окружної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт щодо місцевої жительки, яка в соціальній мережі Facebook поширювала символіку комуністичного режиму (ч. 1 ст. 436-1 КК України).
![](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2023/11/2-17.jpg)
За даними слідства, мешканка м. Бережани через власні переконання в особистому акаунті соцмережі впродовж 2022-2023 років поширювала пости з зображеннями символів СРСР, що належать до символіки тоталітарного режиму.
Завершено розслідування, що здійснювали слідчі поліції.
Довідково: інкримінована стаття КК України передбачає покарання – обмеження волі на строк до п’яти років або позбавлення волі на той самий строк, з конфіскацією майна або без такої.
Пресслужба Тернопільської обласної прокуратури