Головна Новини Суд залишив Михайлові Головку запобіжний захід – домашній арешт

Суд залишив Михайлові Головку запобіжний захід – домашній арешт

Апеляційна палата Вищого антикорупційного суду під час засідання 15 січня залишила в силі запобіжний захід колишньому голові Тернопільської обласної ради Михайлу Головку.

Він залишиться під цілодобовим домашнім арештом із обов’язком носити електронний браслет контролю.

Про це повідомив кореспондент Суспільного Нікіта Галка.

За його словами, прокурор просив долучити нові матеріали до справи і повідомив, що розслідування щодо Головка завершили та винесли в окреме від двох інших фігурантів провадження. Тепер із доказами ознайомлюються адвокати ексчиновника.

Обвинувачення просило посилити запобіжний захід і призначити Головку тримання під вартою. За словами прокурора, чоловік може впливати на свідків та перешкоджає слідству. Також правоохоронці нібито зафіксували неодноразові порушення та ігнорування судових засідань.

“Головко, усвідомлюючи призначення подальшої конфіскації майна, здійснив переховування майна, а саме, квартири та автомобіля. Цього ж дня, 7 серпня, Головко та його захисники з невідомих причин не з’явилися на засідання. Під час офіційного лікарняного правоохоронці зафіксували переміщення мобільного телефону Головка по всьому Тернополю, що ставить під сумнів фактичне перебування на лікарняному. 25 жовтня здійснити виклик Головка на судове засідання не було можливим, бо він умисно вимкнув зв’язок з метою перешкоджання кримінальному провадженню”, — заявив прокурор.

Ексочільник Тернопільської обласної ради Головко переміщення телефону пояснив кількома поїздками до лікарні через стан здоров’я. Інші звинувачення також заперечив:

“Те, що там кажуть про лікарняний, так, я був на лікарняному. Але мені сказали приїхати, я приїхав. Дуже багато перекручувань з цього приводу. Щодо переховувань 25 жовтня, то ми домовилися з адвокатами, що зробимо онлайн трансляцію. Але, коли суд відмовив, я виїхав. Понад 7 годин їхав, але судді вже в суді не було”, — розповів Головко.

Адвокати просили запобіжний захід пом’якшити і призначити нічний домашній арешт, аби він міг працевлаштуватися.

“Жодних ризиків немає, не треба з мене робити злочинця. Я виконую всі обов’язки, покладені судом, і прошу змінити запобіжний захід на нічний арешт, бо хочу виконувати свої обов’язки як обраний депутат і годувати сім’ю як багатодітний батько”, — сказав він.