![416018599_3159237114212473_8149724997544007129_n (1)](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2024/01/416018599_3159237114212473_8149724997544007129_n-1-e1704267719397.jpg)
Кременецька громада знову отримала страшну звістку з війни – загинув солдат Василь Стецюк з села Кошулин. Про це повідомив міський голова Андрій Смаглюк.
“Наша громада знову втратила Героя, жителя села Кушлин, Горинського старостинського округу, солдата, СТЕЦЮКА Василя Ілліча, 1982 року народження, гранатометника 1 механізованого відділення 1 механізованого взводу 5 механізованої роти 2 механізованого батальйону, який загинув під час виконання бойового завдання в Донецькій області” – йдеться у повідомленні.
Про дату та час зустрічі загиблого Героя буде повідомлено додатково.