![428899028_957423769057489_5653629090517746947_n](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2024/03/428899028_957423769057489_5653629090517746947_n-640x512.jpg)
Сьогодні стало відомо, що серед загиблих Героїв – і партієць Європейської солідарності, депутат Саранчуківської сільської ради, 34-річний Назар Соколовський…
Назар народився 27 квітня 1989 року у с. Рибники. Працював директором КП «Благоустрій-сервіс», був громадсько активним та суспільно відповідальним. Любив грати у футбол. Упродовж кількох років захищав кольори бережанського колективу «Хатки», який виступав у чемпіонатах Тернопільської області, Тернопільського та Бережанського районів.
З початком повномасштабної війни Назар Соколовський пішов добровольцем захищати Україну. Був воїном Сил Спеціальних операцій. Загинув від авіаудару російського противника на Сумщині.
У Назара залишилися дворічний син, дружина, батьки та брат з сестрою.