![404939037_885426262968505_8197465861076068658_n](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2023/11/404939037_885426262968505_8197465861076068658_n-640x360.jpg)
Володя Матвіїв зовсім юнаком зголосився захищати Україну. Йому було лиш 19-ть років, коли записався у штурмову бригаду Національної поліції «Лють». У 20-ть хлопчина став ангелом.
![](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2023/11/404074837_885426269635171_7887669042428147958_n.jpg)
У бою на Донеччині 5-го листопада зазнав важких поранень. 14-го листопада у лікарні в Дніпрі хлопець помер.
![](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2023/11/404133967_885426289635169_902801542218145301_n.jpg)
Минулого тижня у п’ятницю з ним прощалися рідні Висипівці, попрощалися рідні тато, мама, брат, кохана дівчина. Прощалися побратими, прощалася Україна, провожаючи в останню путь.
![](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2023/11/404931288_885426326301832_4353131137073498671_n.jpg)
Володя мріяв стати поліцейським. Після закінчення Висиповецької школи вступив у Національну академію внутрішніх справ у місті Києві. Добре вчився, займався спортом, був веселим і товариським.
Коли в лютому цього року оголосили набір в штурмову бригаду Національної поліції «Лють», він став одним із перших добровольців бригади. Попри юність, хлопець з невеликого села сміливо боронив свою державу від окупанта…
![](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2023/11/404932108_885426306301834_7391110755295533783_n.jpg)
Тепер нам нести тягар скорботи. Нам навічно пам’ятати про героїзм і мужність Володі Матвіїва, який у 20-ть років віддав за нас життя.
Ми низько вклоняємося батькам Володі, співчуваємо всій родині та побратимам. Хлопець був дорогим серцю кожного, хто його знав. І таким він залишиться у вічності.
![](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2023/11/405070599_885426352968496_7274966118531572879_n.jpg)
Вічна пам’ять і слава Герою-Воїну Володимиру Матвіїву!