![438173604_990867392409257_6735474585479683866_n](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2024/05/438173604_990867392409257_6735474585479683866_n-640x428.jpg)
Тернопільська громада знову у скорботі, надійшла звістка про загибель нашого земляка Андія Вовка з Тернополя . З перших днів війни він став на захист нашої землі, і загинув у самий Великдень.
“Сумна звістка надійшла з фронту. Ангелом додому назавжди повертається захисник Вовк Андрій Ярославович (07.12.1973 р.н.). Його життя обірвалося 17 квітня 2023 року під час виконання бойового завдання у Донецькій області. Схиляємо голови у скорботі всією громадою та висловлюємо співчуття рідним та близьким Героя. Вічна та світла памʼять!” – повідомив Сергій Надал.