Головна Новини Сприяв знищенню великої кількості живої сили противника: “Золотим хрестом” нагородили воїна з...

Сприяв знищенню великої кількості живої сили противника: “Золотим хрестом” нагородили воїна з Гусятинщини

Молодший сержант ДЮЛАЙ Віталій Йосипович добровольцем пішов захищати Батьківщину ще на початку повномасштабного вторгнення в березні 2022 року. За розподіленням став військовослужбовцем 28-ої окремої механізованої бригади імені Лицарів Зимового Походу.

За період служби зарекомендував себе як відповідальний, обізнаний, ініціативний військовослужбовець, є взірцем виконання військового обов’язку, мужності та героїзму.

Неодноразово його сміливі дії та виважені рішення сприяли успішному виконанню завдань підрозділу та збереження життя особового складу. Він проявив себе як грамотний військовослужбовець при виконанні вогневих завдань.

02 вересня 2022 року, виконуючи бойові завдання в районі населеного пункту Правдине Херсонської області, під час наступальних дій російськими загарбниками та артилерійського обстрілу противника, проявив особисту мужність та героїзм, вміло завдаючи вогневого ураження по російським окупантам, сприяв знищенню великої кількості живої сили противника, командно-спостережного пункту та польового складу БК, чим забрав у ворога спроможності нанесення вогневого ураження по позиціям ЗСУ.

Відтак, за проявлену мужність та успішне виконання завдань під час бою Віталій ДЮЛАЙ нагороджений почесним нагрудним знаком Головнокомандувача Збройних Сил України «Золотий хрест» (наказ від 21.11.2023 року №2747).

Щиро вітаємо нашого земляка з отриманням високої нагороди! Дякуємо за стійкість і відвагу!💙💛

Пишаємося всіма Захисниками, завдяки яким довгоочікувана Перемога неодмінно буде нашою!