![438101750_853122066861434_8139002453410894771_n](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2024/05/438101750_853122066861434_8139002453410894771_n-640x361.jpg)
Дахова мережева сонячна електростанція потужністю 21 кВт, що встановлена на даху Чортківської комунальної стоматологічної поліклініки, продовжує економити бюджетні кошти.
За перший рік роботи електростанція зекономила для лікарні 22 058 кВт*год. електроенергії, що у грошовому еквіваленті становить 177 926 грн.
Уся вироблена електроенергія використовується для потреб будівель Чортківська центральна міська лікарня.
Питання енергоефективності та зменшення споживання енергоресурсів – надважливе питання, особливо у час повномасштабного вторгнення російської федерації та постійних обстрілів української енергосистеми.