Головна Новини Сьогодні обіцяють відновти струм у 48 населених пунктах

Сьогодні обіцяють відновти струм у 48 населених пунктах

Начальник управління з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи облдержадміністрації Василь Майка взяв участь у засіданні Тернопільського прес-клубу на тему «Надзвичайна ситуація на Тернопільщині: коментарі фахівців».
Також із учасниками засідання зустрілися начальник територіального управління Міністерства з надзвичайних ситуацій України у Тернопільській області Євген Лукавий та начальник сектору профілактичної роботи управління Державтоінспекції в області Микола Лецкалюк.
Мова йшла про результати наслідків стихії, проблеми і труднощі. Учасники прес-клубу у своїх виступах наголосили – обстановка з надзвичайною ситуацією контролюється, цілодобово працюють гарячі лінії та чергують відповідні служби.
Станом на вечір 16 грудня без електропостачання залишалося 48 населених пунктів. Сьогодні електропостачання буде відновлено.
Залишаються певні проблеми й на дорогах області. Але вже найближчим часом рух великогабаритних та великовагових автомобілів буде відновлено на всіх напрямках.
Учасники засідання Тернопільського прес-клубу просили звернути особливу увагу на дві речі. Перше – подякувати місцевим жителям, які не дивлячись на час і погодні умови допомагали витягати із заметів транспорт, організовували для подорожніх місця обігріву та харчування.
Особливу подяку просили висловити водіям, які з розумінням поставилися до тимчасових обмежень руху, допомагали один одному і не перешкоджали дорожнім службам боротися з наслідками стихії.
Учасники засідання зайвий раз звернулися до автолюбителів із закликом не виїжджати без потреби на дороги власним транспортом. Якщо існує така необхідність, то до поїздки варто ретельно готуватися – мати з собою трос, лопату, теплий одяг, мішок з піском, достатньо пального, телефон і зарядженим акумулятором тощо. І обов’язково користуватися ременями безпеки.