Головна Новини Сьогодні мають виплатити зарплату дорожникам

Сьогодні мають виплатити зарплату дорожникам

dorogaОстаннім часом, навколо САД на Тернопільщині точилися справжні бої. Політична ситуація  загострилася із призначенням нового керівника Богдана Юлика та разом з тим додавала градусу і невиплата заробітної плати. 

 Вже третій місяці шляховики області не отримують заробітної плати, а останній місяць і змушені працювати не п’яти, а трьох денний робочий тиждень. Саме з вирішення цієї складної проблеми і почав свою роботу новий керівник Служби автомобільних доріг у Тернопільській області Богдан Юлик. І вже є результати. «Заручившись підтримкою Державного агентства автомобільних доріг України, вже вчора, 8 квітня, ми отримали два мільйона гривень. Ці гроші будуть спрямовані на погашення тримісячної заборгованості по заробітній платі працівникам Облавтодору, а також дадуть змогу відновити повноцінний робочий тиждень», – зазначив начальник Служби автодоріг Тернопільщини Богдан Юлик.

Для повного погашення боргів по заробітній платі ще необхідно три мільйони гривень. Очікується, що ці кошти надійдуть до Пасхи.