![1](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2024/01/1-28-640x480.jpg)
18 січня о 08:58 рятувальники відбуксирували шкільний автобус, у якому перебував водій. Транспортний засіб застряг у сніговому заметі на автодорозі поблизу села Бережанка Лановецької ТГ Кременецького району.
О 23:24 працівники вишнівецької місцевої пожежної команди біля села Дзвиняча Вишнівецької ТГ Кременецького району відбуксирували автомобіль екстреної медичної допомоги, який застряг в сніговому заметі та не міг продовжити рух.
О 23:35 вогнеборці відбуксирували автомобіль екстреної медичної допомоги, що застряг в сніговому заметі. Подія трапилась у селі Ішків Купчинецької ТГ Тернопільського району.
![](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2024/01/417367542_705001145152031_4239056832310879641_n.jpg)
![](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2024/01/417386477_705001111818701_5340190706395534138_n.jpg)
![](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2024/01/417528748_705001151818697_246117674236958437_n.jpg)
![](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2024/01/417579371_705001155152030_3281418160830935877_n.jpg)