![420202240_6419195698180830_8111285421909562230_n](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2024/01/420202240_6419195698180830_8111285421909562230_n-e1706517374915.jpg)
– Наші воїни з 53 ОМПБр, 35 окремої бригади морської піхоти, 85 окремого піхотного батальйону 105 бригади, 9 окремого батальйону на Запорізькому, Авдіївському, Бахмутському та Херсонському напрямах отримали зарядні станції Ekoflow від наших друзів з Швейцарії. Зарядні станції вже працюють, допомагають виконувати бойові завдання і бути на зв’язку з рідними, – розповів волонтер «Української команди» Андрій Надкевич.
Нагадаємо, також волонтери «Української команди» Тернопільщини доправили черговий бус «Військової пошти» на передову. Першочергово – це допомога землякам, які служать в різних бригадах.