Головна Новини Шахрайку яка знімає з дітей золоті прикраси зафіксували на відео

Шахрайку яка знімає з дітей золоті прикраси зафіксували на відео

detskaya-ploshhadka-2Нещодавно, у соціальних мережах та офіціні джерела в міліції повідомляли про шахрайку в Тернополі яка знімає з дітей золоті прикраси. Чотири таких епізоди сталося на масиві Дружба. МВС має в своєму розпорядженні відео.

Зі слів потерпілих, лиходійка прогулюється дворами багатоповерхівок з 3-річною дівчинкою, яку називає своєю донькою. У потенційні жертви вибирає дітей, котрі без     догляду дорослих гуляють на дитячих майданчиках.

Жінка знайомиться з малечею, роздає дрібні подарунки, пригощає солодощами. Втершись в довіру, пройдисвітка пропонує дівчаткам поправити зачіску чи одяг, а сама тим часом спритно знімає золоті прикраси. Допоки діти оговтуються, аферистка швидко покидає майданчик.

Правоохоронці зафіксували вже чотири таких факти на масиві Дружба. Шахрайку розшукують. На вигляд жінці 30-35 років, зріст 160-165 см, приємної зовнішності, смуглява, з довгим чорним волоссям.

Працівники міліції звертаються до жителів обласного центру  подбати про безпеку своїх дітей. Не залишайте надовго малечу без нагляду, не одягайте на дітей дорогих прикрас, відпускаючи гуляти на вулицю.

Будь-яку інформацію, яка допоможе у розслідувані злочину,  повідомляйте за телефонами у Тернополі 27-17-10, 27-12-58, 067 354 15 35, або надсилати особисто начальнику УМВСУ в мережі «Фейсбук». Анонімність гарантується.