![Почесний громадянин 16042024 (1) (1)](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2024/04/pochesnyj-hromadianyn-16042024-1-1-640x426.jpg)
15 квітня в Українському Домі міський голова Сергій Надал вручив рідним полеглих тернопільських Героїв, які віддали своє життя у російсько-українській війні, відзнаки Тернопільської міської ради «Почесний громадянин міста Тернополя».
«Вже десятий рік поспіль українці борються, воюють зі зброєю в руках для збереження нашої державності. Гинуть найкращі сини українського народу. Вони ціною свого життя зупинили російську навалу, завдяки чому ми вистояли. Їхні імена вже назавжди вписані в історію нашого міста і країни. Впевнений, що їхні побратими помстяться за них, – зазначає міський голова Сергій Надал. – Завдання громади зробити усе, щоб максимально допомогти їхнім родинам. Дякуємо нашим Збройним силам, нашим воїнам, що боронять українську державу, нищать окупанта і дають нам можливість у тиловому Тернополі проводити подібні заходи. Бажаю усім якнайшвидшої перемоги та миру на нашій землі. Вічна пам’ять! Слава усім загиблим воїнам! Слава Україні».
Посмертно присвоєно звання за вагомий особистий внесок у становленні української державності та особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України «Почесний громадянин міста Тернополя» та вручено відзнаки рідним загиблих Героїв:
- ЗОЗУЛЯ Руслан Леонідович, старший стрілець-оператор;
- МІЗЕРНИЙ Василь Петрович, стрілець-помічник гранатометника;
- САБІРОВ Марат Ільшатович, капітан;
- ФЕДОРЧАК Ігор Вікторович, старший солдат;
- ЧОРНИЙ Андрій Зіновійович, навідник;
- ШВАК Володимир Романович, солдат.
![](https://ternopilcity.gov.ua/app10/%D0%9F%D0%BE%D1%87%D0%B5%D1%81%D0%BD%D0%B8%D0%B9%20%D0%B3%D1%80%D0%BE%D0%BC%D0%B0%D0%B4%D1%8F%D0%BD%D0%B8%D0%BD%2016042024%20(26).jpg)
![](https://ternopilcity.gov.ua/app10/%D0%9F%D0%BE%D1%87%D0%B5%D1%81%D0%BD%D0%B8%D0%B9%20%D0%B3%D1%80%D0%BE%D0%BC%D0%B0%D0%B4%D1%8F%D0%BD%D0%B8%D0%BD%2016042024%20(23).jpg)
![](https://ternopilcity.gov.ua/app10/%D0%9F%D0%BE%D1%87%D0%B5%D1%81%D0%BD%D0%B8%D0%B9%20%D0%B3%D1%80%D0%BE%D0%BC%D0%B0%D0%B4%D1%8F%D0%BD%D0%B8%D0%BD%2016042024%20(24).jpg)
![](https://ternopilcity.gov.ua/app10/%D0%9F%D0%BE%D1%87%D0%B5%D1%81%D0%BD%D0%B8%D0%B9%20%D0%B3%D1%80%D0%BE%D0%BC%D0%B0%D0%B4%D1%8F%D0%BD%D0%B8%D0%BD%2016042024%20(25).jpg)
![](https://ternopilcity.gov.ua/app10/%D0%9F%D0%BE%D1%87%D0%B5%D1%81%D0%BD%D0%B8%D0%B9%20%D0%B3%D1%80%D0%BE%D0%BC%D0%B0%D0%B4%D1%8F%D0%BD%D0%B8%D0%BD%2016042024%20(5).jpg)
![](https://ternopilcity.gov.ua/app10/%D0%9F%D0%BE%D1%87%D0%B5%D1%81%D0%BD%D0%B8%D0%B9%20%D0%B3%D1%80%D0%BE%D0%BC%D0%B0%D0%B4%D1%8F%D0%BD%D0%B8%D0%BD%2016042024%20(8).jpg)