Головна Новини Президент вимагає дисципліни, від Прем’єра

Президент вимагає дисципліни, від Прем’єра

Президент Віктор Янукович вимагає від прем’єр-міністра Миколи Азарова підготувати пропозиції щодо притягнення до дисциплінарної відповідальності членів уряду, які ігнорують Годинe запитань до Кабінету міністрів у Верховній Раді.
Про це він сказав на засіданні Керуючої ради комітету з економічних реформ.
“Микола Янович, розгляньте це питання дисципліни на уряді, і хто з міністрів не був на цьому засіданні, і відсутні підстави не бути – вносьте пропозиції і впорядковуйте, але щоб такого більше ніколи не було. У нас не повинно бути такого!”, – заявив Янукович.
Президент зазначив, що був вражений, прочитавши інформацію про те, що голова парламенту Володимир Литвин зробив зауваження уряду за відсутність його членів на засіданні Ради у п’ятницю під час Години запитань до Кабінету міністрів.
Янукович повідомив, що поспілкувався з Азаровим на цю тему, і прем’єр розповів йому, що деякі члени Кабінету міністрів втратили почуття відповідальності.
Президент підкреслив, що співпраця уряду з парламентом дуже важлива.
“Тому, Микола Янович, не опускайте голову, як кажуть, у пісок. Наводьте порядок, тому що без дисципліни у нас нічого не буде”, – додав він.
Янукович зажадав, щоб на наступному засіданні уряду це питання було розглянуто.
Причому він підкреслив, що те, що сталося, повинно бути в останній раз, і така ситуація не повинна ніколи повторюватися.
Українські новини