![ce8548b8ec7ba61e2b5a7bacbbd9c822_XL](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2024/02/ce8548b8ec7ba61e2b5a7bacbbd9c822_xl-640x360.jpg)
Звання Герой України посмертно удостоївся військовослужбовець з Тернопільщини Володимир Лободюк, який навчався у Коропецькому обласному ліцеї-інтернаті з посиленою військово-фізичною підготовкою.
Указ було оприлюднено на сайті президента України 24 лютого.
Старший лейтенант Володимир Лободюк загинув на Донеччині 16 грудня 2022 року. Бійцю було 22 роки.
Довідка: Володимир Лободюк родом із села Коршів Коломийського району. Навчався у Коропецькому ліцеї-інтернаті. У 21 рік він закінчив Національну академію сухопутних військ у Львові й почав служити у 128 окремій гірсько-штурмовій бригаді, під час повномасштабного вторгнення став командиром мінометної батареї.