![1](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2023/12/1-19-640x360.jpg)
Військовий Василь Пізняк із позивним “Ваха” та кореспондентка Суспільного Тернопіль Анастасія Кисіль одружилися. Молодята познайомились майже рік тому, коли Анастасія знімала сюжет про історію бійця.
Василь і Анастасія вперше зустрілися 17 січня 2023 року. Тоді Анастасія знімала сюжет про 21-річного військовослужбовця, який підписав контракт з Державною прикордонною службою України, розповідає Суспільне.
“Побратим вже покійний дізнався, що я з Тернополя, і каже, що в мене є знайомі з Суспільного, можеш дати інтерв’ю. Я спочатку не хотів, він мене якось вмовив. До мене зателефонували, запропонували, я спочатку не хотів, бо не люблю камер, але вирішив піти. Потім Анастасія кинула мені моє інтерв’ю, воно мені настільки сподобалось, що я не міг подумати, що я можу так розмовляти і може так гарно вийти. Я вирішив їй віддячити, купив шоколадку і приніс шеврон, з яким бігав в Донецьку”.
![Військовий із позивним "Ваха" Військовий із позивним "Ваха"](https://cdn4.suspilne.media/images/resize/794x1.78/93cf6a6fa9ab8efc.jpg)
Військовий Василь Пізняк. Фото: Суспільне Тернопіль
Анастасія Кисіль на Суспільному працює майже рік.
“Мені дуже сильно подобається те, що я роблю, особливо зараз, під час війни. Хоча це дуже важко, знімати історії, наприклад, про військових, про переселенців, про тих людей, які постраждали від війни. Оскільки хлопець мій воює і тато, я це все переймаю на себе. Я розумію, який великий вклад ми робимо, ми записуємо історію нашої України”.
![Анастасія Кисіль Анастасія Кисіль](https://cdn4.suspilne.media/images/resize/794x1.78/f95101ec3750c1da.jpg)
Кореспондентка Суспільного Тернопіль Анастасія Кисіль. Фото: Суспільне Тернопіль
Зустрічатися пара почала через місяць після тієї зйомки. Анастасія розповідає, за цей рік разом вдалось провести тільки два місяці. Проте вони часто листувалися та передавали один одному подарунки.
![одружилися військовий та кореспондентка Суспільного Тернопіль одружилися військовий та кореспондентка Суспільного Тернопіль](https://cdn4.suspilne.media/images/resize/794x1.78/603193a3024212e4.jpg)
Анастасія і Василь на Острові Кохання. Фото: Суспільне Тернопіль
“Коли в тебе немає часу, ти не можеш відписати, але повідомлення приходять, постійно на екрані засвічуються: “Я тебе кохаю, сонечко”, “Я з тобою завжди разом”, “Я завжди у твоєму сердечку”, “Ми з усім впораємось”, “Ми такі молодці”, “Ми маємо це все пройти”, “Ти в мене найкраща”. Мені здається, що в нього в пріоритеті насамперед я. Не він, не його сім’я, в якій він зараз, бо ми створюємо вже свою, не друзі, не робота, а лише я. Він готовий віддати все, що в нього є, маленький сувенір десь там знайшов на фронті, то він одразу ні, щоб залишити собі, а відразу каже, що це буде мені подарунок. Йому подарували кулон на честь того, що він нас захищає, він каже: “Добре, дякую, сонце, це для тебе”, — говорить Анастасія Кисіль.
![Настя і Василь Настя і Василь](https://cdn4.suspilne.media/images/resize/794x1.78/e6f7782fac46ac5c.jpg)
Журналістка Суспільного Тернопіль з військовим в кафе. Фото: Суспільне Тернопіль
“Найбільше ціную її за підтримку і за довіру, бо дуже важлива підтримка, коли ми на відстані знаходимось. Вона мене підтримувала, коли я був без зв’язку, вона мені писала, що йде на роботу, коли в мене з’являвся час, то я заходив і це все перечитував. Я собі представляв, як пройшов в неї день. Коли була можливість зателефонувати о другій, третій ночі, я до неї телефонував, ми з нею говорили і так тримали зв’язок”, — говорить боєць.
![Військовий Військовий](https://cdn4.suspilne.media/images/resize/794x1.78/55b3830a8becbe3e.jpg)
Боєць Василь Пізняк. Фото: Василь Пізняк
![1](https://cdn4.suspilne.media/slider/2023/12/21/2166_nR0OxyS37p.jpg)
![1](https://cdn4.suspilne.media/slider/2023/12/21/2166_8DRA3PMbW7.jpg)
![1](https://cdn4.suspilne.media/slider/2023/12/21/2166_jw80UmAPec.jpg)
![1](https://cdn4.suspilne.media/slider/2023/12/21/2166_hPTRJqWe8N.jpg)
![1](https://cdn4.suspilne.media/slider/2023/12/21/2166_VvPs9Ey0qX.jpg)
![1](https://cdn4.suspilne.media/slider/2023/12/21/2166_DSzf4mrxpP.jpg)
![1](https://cdn4.suspilne.media/slider/2023/12/21/2166_nR0OxyS37p.jpg)
![1](https://cdn4.suspilne.media/slider/2023/12/21/2166_8DRA3PMbW7.jpg)
Листи від Насті “Ваха” читав в окопах, коли на позиції не можна було брати мобільний. Їх зберігає і досі. Чоловік каже, в одному з них дівчина написала йому вірш військового та поета Павла Вишебаби:
“Як замовкнуть усі автомати,
І розчуємо врешті весну,
Як же спрагло ми будем кохатись,
Щоби змити із себе війну!… “.
![Фото Анастасії Фото Анастасії](https://cdn4.suspilne.media/images/resize/794x1.78/895b8f27c2427cc9.jpg)
Фото Анастасії на позиції. Фото: Василь Пізняк
29 червня під час мінометного обстрілу на Донеччині “Ваха” отримав поранення. Після цього його відвезли на лікування до Харкова. Там одразу почав думати, як зробити дівчині пропозицію.
![1](https://cdn4.suspilne.media/slider/2023/12/21/2162_S5DFm6dxyl.jpg)
![1](https://cdn4.suspilne.media/slider/2023/12/21/2162_B1Dwj2GxF3.jpg)
![1](https://cdn4.suspilne.media/slider/2023/12/21/2162_PfcVK4FlJD.jpg)
![1](https://cdn4.suspilne.media/slider/2023/12/21/2162_qW2x8s6VU0.jpg)
![1](https://cdn4.suspilne.media/slider/2023/12/21/2162_S5DFm6dxyl.jpg)
![1](https://cdn4.suspilne.media/slider/2023/12/21/2162_B1Dwj2GxF3.jpg)
“Перше, що я сказав побратимам, щоб привезли перстень. Я тоді не задумувався, був впевнений, що я зразу зроблю пропозицію”.
![Перстень Анастасії Перстень Анастасії](https://cdn4.suspilne.media/images/resize/794x1.78/baa81315bb885adc.jpg)
Перстень. Фото: Суспільне Тернопіль
Одружитися пара вирішила в Тернополі.
![1](https://cdn4.suspilne.media/slider/2023/12/21/2164_gUSRsB207X.jpg)
![1](https://cdn4.suspilne.media/slider/2023/12/21/2164_HJ8kMqlwEL.jpg)
![1](https://cdn4.suspilne.media/slider/2023/12/21/2164_RNAs41fz5w.jpg)
![1](https://cdn4.suspilne.media/slider/2023/12/21/2164_EsqkA8jXZR.jpg)
![1](https://cdn4.suspilne.media/slider/2023/12/21/2164_zvHGlbTjRe.jpg)
![1](https://cdn4.suspilne.media/slider/2023/12/21/2164_gUSRsB207X.jpg)
![1](https://cdn4.suspilne.media/slider/2023/12/21/2164_HJ8kMqlwEL.jpg)
“Хочеться, щоб по швидше закінчилась війна і такі молоді, прекрасні пари жили собі щасливо. Бажаю цього всім. Я, як кожна мама, рада за дітей, що в нашій сім’ї поповнення”, — говорить мама “Вахи” Оксана Пізняк.
![Мама Василя Пізняка Мама Василя Пізняка](https://cdn4.suspilne.media/images/resize/794x1.78/d286737656a72459.jpg)
Мама “Вахи” Оксана Пізняк. Фото: Суспільне Тернопіль
“Василь молодець, він енергійний хлопчина, не зважаючи ні на що, він завжди мужній та хоробрий. Бажаю нашим молодятам доброї долі та всього найкращого”, — розповів побратим Роберто Хусейн.
![Побратим Василя Побратим Василя](https://cdn4.suspilne.media/images/resize/794x1.78/92545268b4707554.jpg)
Побратим Роберто Хусейн. Фото: Суспільне Тернопіль
“Хочу, щоб якнайшвидше настала перемога, щоб всі якнайшвидше повернулися додому до дівчат, до дружин, щоб все було добре”, — каже Василь Пізняк.
![Молодята Молодята](https://cdn4.suspilne.media/images/resize/794x1.78/efbe53357330da5c.jpg)
Молодята стали на весільний рушник. Фото: Суспільне Тернопіль