![1](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2023/12/1-9.jpg)
Днями в державній установі «Збаразька виправна колонія (№63)» відбулось весілля – в умовах позбавлення волі офіційно поєднатися шлюбом вирішила засуджена зі своїм коханим, який перебуває на службі в ЗСУ, взявши відпустку, приїхав до коханої, щоб одружитися.
Проведення урочистостей одруження відбулось в рамках чинного законодавства, повідомили на сторінці установи.
Адміністрація установи всіляко сприяє реєстрації шлюбів засуджених, оскільки підтримання соціальних зв’язків, створення родини, прагнення якомога швидше опинитися поруч з близькими людьми позитивно позначається на правослухняній поведінці засуджених та сприяє їх успішній соціальній адаптації після звільнення.
Начальник відділення Вікторія ТРОФИМЧУК