![0b5dbb6f5ce967d1833e22198792715b](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2024/03/0b5dbb6f5ce967d1833e22198792715b-640x427.jpg)
Алкоголь у крові показав газоаналізатор “Драгер” у водія, який сів за кермо автомобіля та збив перехожу. Аварія трапилася в с. Підгороднє, Тернопільського району 15 березня близько 16:50. За попередньою інформацією. водій автомобіля “Volkswagen Passat” допустив наїзд на 22-річну дівчину, яка переходила дорогу в межах нерегульованого пішохідного переходу.
Її з тілесними ушкодженнями та переломом госпіталізували до лікарні. Водія, після того, як він пройшов освідування на стан алкогольного сп’яніння, затримали відповідно до статті 208 КПК.