![1711744354_na-ternopilschini-sudili-pidlitka-za-pidpal-relejnih-shaf-zaliznici-na-zamovlennja-rosijan1](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2024/04/1711744354_na-ternopilschini-sudili-pidlitka-za-pidpal-relejnih-shaf-zaliznici-na-zamovlennja-rosijan1-1-640x427.jpg)
Сексуальне насильство (стаття 153) та грабіж (ч. 4 стаття 186) – підозру за даними статтями Кримінального кодексу України оголосили слідчі жителю селища Велика Березовиця. За вчинені протиправні дії чоловікові загрожує покарання у вигляді позбавлення волі від семи до десяти років.
29 березня до Тернопільського відділення поліції №1 із заявою про напад та грабіж звернулася жителька обласного центру. 28-річна жінка повідомила, що неподалік залізничної колії біля лісу в смт Велика Березовиця близько 20:00 на неї напав невідомий чоловік і вчинив щодо неї сексуальне насильство. Після цього він витягнув із гаманця своєї жертви гроші та втік.
Проведеними оперативно-розшуковими заходами працівники кримінальної поліції встановили особу нападника – це житель Тернопільського району 1997 року народження. Чоловік у скоєному зізнався. Його затримали відповідно до статті 208 КПК. Вирішується питання про обрання йому запобіжного заходу. Процесуальне керівництво здійснює Тернопільска окружна прокуратура.
Підозрюваний уже потрапляв в поле зору працівників поліції за наркозлочини та заволодіння автотранспортом. Триває слідство.