Головна Новини “ХОПТЯН-TV” більше не показуватиме Кайду з Радою

“ХОПТЯН-TV” більше не показуватиме Кайду з Радою

ТТБ

ТТБЖваву дискусію на сесії Тернопільської облради викликало обговорення листа керівника ТОДТРК про відмову здійснення трансляції на каналі ТТБ у прямому ефірі сесій обласної ради у наступному році, повідомляє Погляд

За словами генерального директора ТОДТРК Романа Зайця, це пов’язано це з проведенням у наступному році виборів до Верховної Ради. Таку вимогу поставлено перед усіма регіональними телерадіокомпаніями керівництво в Києві. Для всіх державних регіональний буде створена єдина сітка мовлення, яка не передбачатиме трансляцій сесії.

Натомість перший заступник Романа Зайця Павло Федик (він же депутат облради та керівник фракції Партії регіонів) зазначив, що даний лист є виключно ініціативою генерального директора. Він приймав його одноосібно, не запитуючи при цьому думку колективу та заступників.

Голова Тернопільської облради Олексій Кайда, вважає лист Романа Зайця юридично необґрунтованим і політично заангажованим.

Павло Федик запропонував не відмовлятися від трансляції засідань сесії. Але змінити формат.

«Зробити програму на дві години. З них півгодини щоденник сесії, а все інше прямий ефір керівників фракцій з дозвоном від глядачів. Або ще якийсь формат придумати», – запропонував Павло Федик.

Транслювати сесії в прямому ефірі ТТБ не має технічної можливості. І навіть зараз вони проходять з двогодинним запізненням. Гроші від трансляції сесії складають 10% зароблених ТОДТРК коштів.

Судячи з цієї інформації напрошується кілька висновків. Перший – на ТТБ є внутрішній конфлікт між менеджментом та деякими журналістами. Другий – часи Романа Зайця закінчуються. І мабуть, для нього краще буде коли він сам піде.