Головна Новини Півтори сотні школярів заробили перші 100 тис.грн завдяки проєкту «Розумний город. Мікрозелень» від «Контінентал»

Півтори сотні школярів заробили перші 100 тис.грн завдяки проєкту «Розумний город. Мікрозелень» від «Контінентал»

Компанія «Контінентал Фармерз Груп» підбиває проміжні підсумки соціально-освітнього проєкту для школярів «Розумний город. Мікрозелень». На початку року він стартував із трьох шкіл, а зараз участь у проєкті бере понад 150 учнів із 15 освітніх закладів у різних містах України. Дев’ять шкіл уже пройшли навчання і заробляють свої перші гроші: за чотири місяці проєкту їм вдалося заробити загалом 100 тис. грн, реалізовуючи власноруч вирощену мікрозелень. Згідно з умовами проєкту, 10% від цієї суми школярі задонатили на потреби захисників і продовжують відкладати гроші, щоби придбати дрондля ЗСУ.

Також серед помітних здобутків проєкту за чотиримісяці — залучення нових партнерів. Так, поряд із Посольством Королівства Нідерландів в Україні, яке підтримує «Розумний город. Мікрозелень» із самого початку, цьогоріч проєкт заручився підтримкою ще кількох українських компаній, завдяки яким вдалося закупити необхідне обладнання для вирощування мікрозелені в нових школах-учасницях та розширити географію ініціативи.

Станом на сьогодні бізнес-конструктор «Розумний город. Мікрозелень» охопив школи з таких міст: Київ, Львів, Тернопіль, Ужгород, Хмельницький, Вінниця, Умань, Кривий Ріг, Калуш і Тячів. Школи, які бажають долучитися до проєкту, можуть дізнатися про умови та спосіб реєстрації за посиланням

Попри те, що навчальний рік у школах добіг кінця, «Розумний город. Мікрозелень» не стає на павзу: юні підприємці не хочуть залишати своїх клієнтів без корисної зеленої продукції, тому вирощуватимуть і продаватимуть мікрозелень навіть під час канікул. Окрім того, влітку «Контінентал» започатковує для учасників проєкту серію освітніх онлайн-лекцій ушколі фінансової успішності за такими напрямами: бізнес-менеджмент, маркетинг, агрономія, фінансовий облік, гідропоніка та ін.

Нагадаємо, «Розумний город. Мікрозелень» — проєкт для школярів у рамках політики КСВ Компанії «Контінентал», реалізовуваний за моделлюбізнес-конструктора. Його мета — ознайомити дітей і юнацтво з основами агрономії та дрібного підприємництва, навчити їх вести соціальновідповідальний бізнес, а також долучити до волонтерської діяльності.

​​