Головна Новини Пільг при вступі не буде

Пільг при вступі не буде

абітурієнт

абітурієнтГолова Верховної Ради України Володимир Литвин вважає, що пільговий вступ до вузів дітям певних категорій необхідно замінити матеріальною компенсацією. Про це він сказав в ході зустрічі з викладачами та учнями Новоград-Волинського навчально-виховного комплексу «Гімназія імені Лесі Українки.Школа першого ступеня ».

«Категоріям дітей та молоді, які вимагають певної уваги з боку держави, треба давати матеріальну компенсацію, а не давати ці компенсації у вигляді позаконкурсного вступу до вузів», – сказав спікер.

За словами Литвина, в Україні збережена система пільг, згідно якої діти-сироти та інші категорії молоді мають право вступати до вузів поза конкурсом. «У нас складається така ситуація, що на деякі спеціальності у нас набираються люди поза конкурсом, які мають посередні знання. Одночасно ті талановиті, які показали великі успіхи, в тому числі і під час зовнішнього незалежного тестування, не можуть потрапити на ці спеціальності », – сказав він.

Спікер зазначив, що в Україну сьогодні є проблеми з освітою і «лідирує кількість, а не якість освіти», повідомляє Главком