![428507691_1180479763327284_8403420356771400340_n](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2024/03/428507691_1180479763327284_8403420356771400340_n.jpg)
Вчора стало відомо про загибель ще одного Захисника з Тернопільщини.
За Україну віддав своє молоде життя Михайло Барищук із села Башуки Лопушненської громади Кременецького району. Він був стрільцем-снайпером гірсько-штурмового відділення. Останній бій воїн прийняв ще 18 жовтня минулого року поблизу населеного пункту Приютне Запорізької області.
Про важку втрату повідомили у Кременецькій районній державній адміністрації.
“Висловлюємо щирі співчуття близьким та рідним.
Вічна пам’ять герою що поклав своє життя на вівтар свободи рідної Батьківщини!”.