Головна Новини “Підприємці Галичини” поскаржились на мера в Прокуратуру

“Підприємці Галичини” поскаржились на мера в Прокуратуру

соціальна аптека

соціальна аптекаГромадська організація «Підприємці Галичини» звернулася до прокурора міста Тернополя з проханням скасувати результати конкурсу щодо «соціальних аптек», провести його повторно і притягти до відповідальності організаторів, повідомляє «За Збручем»
Відповідна заява, адресована прокурору міста Сергію Банаху від 22 листопада, надійшла у розпорядження редакції .
Нагадаємо, Тернопільська міська рада оголосила конкурс на пошук інвестора зі створення проекту “соціальні аптеки”. Його переможцем стало ТОВ “Медичний центр “Борис”. “Дешеві” аптеки, як раніше повідомлялося, мають діяти першій, другій та третій міських лікарнях. Наразі відкрили лише один такий заклад – у лікарні №2.
У своїй заяві на адресу прокуратури громадська організація повідомляє, що до неї звернулися підприємці із скаргою про те, що в зв’язку з незаконними умовами та відсутністю повної інформації вони не змогли взяти участь у конкурсі «Щодо проекту соціальні аптеки», який був оголошений Тернопільською міською радою. Відтак, «Підприємці Галичини» звернулися до міського голови Тернополя та начальника відділу охорони здоров’я та медичного забезпечення з заявою про те, що конкурс був оголошений з порушенням. Утім, як зазначено в заяві, звернення було проігнороване і конкурс провели всупереч законам України.
Зокрема, серед порушень «Підприємці Галичини» називають те, що оголошення про конкурс не було опубліковано через друковані засоби масової інформації.
Крім того, однією з умов конкурсу була вимога про наявність аптечної мережі, хоча оголошений міськрадою переможець, як випливає із заяви підприємців, її не має.
«Ми дали інформаційний запит до державного реєстратора, чи зареєстровані в м. Тернополі «Аптечні мережі». У відповіді від 25.08.2011р. було зазначено, що станом на 25.08.2011 р. «Аптечні мережі» у відділі державних реєстраторів ТМР не зареєстровані», – ідеться в заяві. – « Крім того умова конкурсу про досвід роботи на ринку роздрібної торгівлі не менше 5-ти років та досвід роботи в аптечних пунктах в лікувальних закладах не менше 3-х років суперечить Закону України «Про захист економічної конкуренції» та ін. Не зважаючи на те, що учасник конкурсу не підтверджував наявність аптечної мережі (в документах на конкурс переможець представив документи про наявність ліцензії на одну аптеку та трьох аптечних пунктів, але вони не зареєстровані як аптечні мережі, про що свідчить лист від 25.08.2011 р. №4370/08) конкурсна комісія визначила переможця конкурсу».
Відтак, результати конкурсу просять скасувати та провести його повторно.