![440185601_850107643829543_4933831900998279626_n](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2024/05/440185601_850107643829543_4933831900998279626_n-e1715313187756-640x522.jpg)
Надто рясно скроплена кров’ю чортківська земля протягом останніх днів… Надійшла чергова жахлива звістка – під час виконання бойового завдання загинув 25-літній Білик Антон із с. Пастуше Чортківської громади.
Антона призвали на військову службу 27 липня 2023 року. Він був молодшим сержантом, служив командиром піхотного відділення у військовій частині А4947.
Та 5 травня поблизу населого пункту Роботине Запорізької області відбувся останній бій нашого воїна…
У суботу, 11 травня, о 13 год. в соборі верховних апостолів Петра і Павла зустрічатимемо тіло полеглого Героя всією громадою.
Чин похорону розпочнеться у неділю, 12 травня, о 14 год. у с. Пастуше.