![434696060_767478408683877_5008557786365089298_n](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2024/04/434696060_767478408683877_5008557786365089298_n-e1712551891975-640x426.jpg)
У Донецькій області загинув тернополянин Віталій Малюк.
Про це повідомив міський голова Сергій Надал.
“Тернопіль у скорботі. Загинув Герой нашої громади. Ангелом додому повертається Малюк Віталій Володимирович (08.08.1998 р.н.). Серце військовослужбовця перестало битися 5 квітня у Донецькій області під час виконання бойового завдання. Співчуваємо сім’ї, знайомим та близьким воїна. Світла та вічна пам’ять захиснику!” – йдеться у повідомленні
![Можливо, це чорно-біле зображення 1 особа, борода, вулиця та текст](https://scontent.flwo1-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/435568906_971749270987736_4406169526741920077_n.jpg?stp=dst-jpg_s600x600&_nc_cat=104&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=HXFsaZ5EyV0Ab6jnzKa&_nc_ht=scontent.flwo1-1.fna&oh=00_AfBXUrek4ks_JxEjFy_U-L6-Usyc40hVbRaHn4_Rv8FTMw&oe=661938A0)