![154db41548573c1357078de541a4ac78_XL](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2024/02/154db41548573c1357078de541a4ac78_xl-640x425.jpg)
На війні Тернопільщина втратила ще одного мужнього Героя.
На Бахмутському напрямку загинув 34-річний житель Мельниця-Подільської громади – Дмитро Бабій.
“2 Лютого 2024 року мужньо виконуючи військовий обов’язок, в бою за Україну біля н.п. Богданівна Бахмутського району Донецької області загинув житель Мельниці-Подільської, солдат Бабій Дмитро. Сумуємо. Важка година скорботи”, – йдеться у дописі громади.
Співчуття рідним та близьким…
Вічна пам’ять Герою. G