Головна Новини Перші операції Росса в Тернополі

Перші операції Росса в Тернополі

Продовжується співпраця Інститут серця МОЗ України та Тернопільська обласна клінічна лікарня задля здоровʼя кардіо пацієнтів.

У відділенні кардіохірургії професор Інституту серця Олександр Романюк разом з командою провели унікальні операції Росса. Ми розповідали про цю методику у відео з Василем, доблесним воїном ЗСУ, якому корекція таким методом дозволяє жити повним життям і зараз захищати нас та наші кордони.

«З початку цього року ми зробили три таких операції, першу – в грудні минулого.

Операція Росса – альтернатива протезуванню аортального клапана механічними протезами. Не потребує пожиттєвого прийому антикоагулянтів, дає повноцінне, якісне життя. Коли наші пацієнти дізнаються про це – то вибирають операцію Росса» – говорить завідувач відділення кардіохірургії та трансплантології Тернопільської обласної клінічної лікарні Володимир Мороз.

” Чудова команда, сповнена ентузіазму, прогресуюча і професіональна. З такими спеціалістами будь-яка складна хірургія, а операція Росса – це технічно складна операція, проходить легко і без ускладнень.” – розповідає професор Олександр Романюк