![1](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2023/11/1-9-640x427.jpg)
60-річний чоловік, перебуваючи у громадському місці, демонстративно вчинив наругу над Державним Прапором. Сталося це у селищі Вишнівець Кременецького району поблизу місцевого торгового закладу. Очевидцями такої ганебної поведінки чоловіка стали чимало людей, котрі повідомили про факт наруги в поліцію.
![](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2023/11/2-4.jpg)
Як з’ясувалося, зловмисник належить до тих осіб, котрий у зв’язку з повномасштабним вторгненням переселився із Сумщини на Тернопільщину – у Вишнівецьку громаду Кременецького району. На момент вчинення злочину перебував у стані алкогольного сп’яніння.
Вирішується питання про оголошення сумчанину підозри за частиною 1 статті 338 Кримінального кодексу. Санкція статті передбачає покарання у вигляді штрафу і навіть позбавлення волі до трьох років.