![405227033_755519283280774_8854509609908614168_n](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2023/11/405227033_755519283280774_8854509609908614168_n-640x640.jpg)
Чортківська районна військова адміністрація змушена повідомити, що 22 листопада поточного року, перебуваючи у відпустці за станом здоров’я, помер старший сержант Збройних Сил України, учасник бойових дій ВОЙТИШИН Сергій, житель Борщівської громади, Чортківського району.
Розділяємо біль втрати з родиною, вклоняємося мужньому та незламному військовослужбовцю, який боронив рідну землю від окупанта, повідомили на сторінці Чортківської райадміністрації
Вічна слава Герою.