Головна Новини Незаконне поводження зі зброєю: Михайло Головко отримав нову підозру

Незаконне поводження зі зброєю: Михайло Головко отримав нову підозру

Про це сьогодні, 11 січня, повідомили у Спеціалізованій антикорупційній прокуратурі. 

“11 січня 2024 року прокурор САП прийняв рішення про завершення досудового розслідування у справі стосовно колишнього голови Тернопільської обласної ради, який підозрюється в проханні надати та одержанні неправомірної вигоди від бізнесмена-волонтера. На сьогодні детективами НАБУ за дорученням прокурора відкрито матеріали кримінального провадження стороні захисту для ознайомлення”, – відзначили у САП. 

Нагадємо, голову Тернопільської обласної ради у червні 2023 року було викрито «на гарячому» одразу після одержання ним понад 600 тис. грн.

Ці кошти посадовець вимагав за узгодження та включення в перелік об’єктів, які потребують фінансування за бюджетні кошти, виконаних робіт з капітального ремонту дороги місцевого значення, а також подальше підписання актів виконаних робіт комунальним підприємством Тернопільської обласної ради.

У той же день на вимаганні від цього ж підприємця майже 2 млн грн було викрито двох заступників голови Тернопільської обласної військової адміністрації.

“10.01.2024 матеріали слідства стосовно ексголови Тернопільської облради виділили в окреме провадження. Також особі повідомили нову підозру. На сьогодні його дії кваліфіковані за ч. 4 ст. 368 та ч. 1 ст. 263 КК України”, – повідомили у САП.