![76ca3273f7b47808406f406642b4bf1c_XL](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2024/02/76ca3273f7b47808406f406642b4bf1c_xl-640x425.jpg)
11 лютого, у місті Почаїв бабуся з онуком пішли до магазину. По дорозі онук зник, а бабуся терміново звернулася у поліцію.
За словами пенсіонерки, її онук хворіє, уже неодноразово тікав з дому. Поліцейські відреагували миттєво та пошуки у Почаєві не дали жодних результатів.
Тільки через декілька годин правоохоронець виявив зниклого онука на дорозі “Шумськ-Кременець”. Молодий чоловік не зміг пояснити, як він туди потрапив, поліцейські відвезли його додому та передали родичам.
У поліції вкотре наголошують пильнувати за дітьми та в разі зникнення неповнолітніх одразу телефонувати “102”.