![1](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2024/05/1-2-640x360.jpg)
Назавжди 23 роки юному воїну, серце якого перестало битися від рук окупанта на страшній війні. Життя вбитого солдата так і не встигло розквітнути і напередодні великого свята Христового Воскресіння ми прощаємось із нашим Героєм.
Попереду юного хлопця чекало так багато, йому б жити, радіти, створювати сімʼю, народжувати дітей та виховувати їх у вільній країні. Натомість його бездиханне тіло у домовині, а душа – на небесах.
Згорьовані мама і сестра, уся родина, друзі та односельці прощатимуться із полеглим, що назавжди буде воїном Небесного війська.
Світла памʼять!
Чин похорону відбудеться завтра о 9.00 год. з дому спочилого військового.
![](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2024/05/2-2.jpg)
![](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2024/05/3-2.jpg)
![](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2024/05/4-2.jpg)
![](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2024/05/5-1.jpg)
![](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2024/05/6.jpg)
![](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2024/05/7.jpg)
![](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2024/05/8.jpg)