Головна Новини Назавжди 19: у Великобірківській громаді попрощалися з молодим Героєм

Назавжди 19: у Великобірківській громаді попрощалися з молодим Героєм

17 березня Великобірківська громада попрощалася зі своїм наймолодшим воїном, захисником Батьківщини – Назарієм БЕРЕЗІЄМ, який, незважаючи на свій юний вік, виявивши стійкість та мужність, віддав своє життя заради миру на рідній землі, повідомили на сторінці громади.

Назарій БЕРЕЗІЙ – народився 25 квітня 2004 року в смт Великі Бірки. За свій короткий вік пережив чимало горя…В дитинстві від важкої недуги померла мама, згодом батько. Виховувася в сім’ї тітки Оксани та її чоловіка Петра, які з дитинства піклувалися про нього, ріс поряд з бабусею Галею, а також зі своїми двоюрідними сестрами Аліною, Анастасією та братом Андрійком. У листопаді 2023 року вирішив вступити до лав Збройних сил України за контрактом.

12 березня 2024 року загинув під час виконання бойового завдання на Херсонщині.

Багатьом Назарій запам’ятається як привітний, щирий, працьовитий, непосидючий юнак.

Чин похорону очолили декан

о. Михайло ПИНЯГА та парох о. Іван ЯЦИК Тернопільсько-Зборівської архиєпархії УГКЦ, на похорон прибули священники Великобірківського деканату.

Почесну грамоту пошани і скорботи від головнокомандувача Збройних сил України Олександра СИРСЬКОГО вручили тітці – Оксані НЕДОШИТКО, Святослав ТРУЩАК начальник групи морального забезпечення Тернопільського РТЦК та СП.

▪️Великобірківська селищна рада висловлює глибокі співчуття родині, близьким, друзям та побратимам загиблого.

Світлий спомин та Вічна пам’ять тобі, наш юний Герою!