Головна Новини Найбагатші покійники

Найбагатші покійники

Майкл Джексон

Майкл ДжексонЖурнал Forbes склав список найбагатших покійних знаменитостей. Другий рік поспіль топ-лист очолив Майкл Джексон.

За даними видання, за останні 12 місяців плоди роботи короля поп-музики принесли $ 170 млн проти $ 275 млн роком раніше, що, однак, не завадило йому знову очолити рейтинг.

Друге місце в рейтингу найбагатших покійних знаменитостей за версією Forbes зайняв завсідник подібних списків, король рок-н-ролу Елвіс Преслі. Реалізація записів та інших матеріалів за участю музиканта принесла його спадкоємцям $ 55 млн.

Третю сходинку посіла секс-символ другої половини двадцятого століття Мерилін Монро, яка заробила $ 27 млн.

Також в список багатих небіжчиків потрапили двоє учасників The Beatles Джон Леннон (п’яте місце і $ 12 млн) і Джордж Харрісон (13-е місце і $ 6 млн).

З новачків рейтингу можна відзначити Елізабет Тейлор, яка померла в березні 2011 року та дебютувала у списку найбагатших покійних зірок на п’ятому місці (вона розділила цю позицію з Ленноном, також заробивши $ 12 млн).

Список найбагатших небіжчиків складається Forbes щорічно напередодні Хеллоуїна, який відзначається в ніч з 31 жовтня на 1 листопада.

Нагадаємо, що Майкл Джексон помер 25 червня 2009 року на 51-му році життя. У ці дні в Лос-Анджелесі триває суд над особистим лікарем Джексона Конрадом Мюрреєм – його звинувачують у ненавмисному вбивстві співака. За версією слідства, Мюррей дав музикантові надмірну дозу пропофолу, який у взаємодії з іншими препаратами став причиною загибелі співака.