![433941791_728223806153526_3314535734622345910_n](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2024/04/433941791_728223806153526_3314535734622345910_n.jpg)
Днями фахівці Інспекції провели чергові заходи, спрямовані на запобігання та виявлення адміністративних правопорушень у сфері охорони навколишнього природного середовища.
Зокрема, під час трьох нічних рейдів на території Серетського (с. Івачів Горшній, Глядки, Малашівці) та Збручанського (с. Пеньківці, Просівці Скориківської ТГ) гідрологічних заказників було виявлено 4 сітки загальною довжиною 175 метрів. Знаряддя незаконного лову вилучено у встановленому порядку.
Зазначаємо, Державна екологічна інспекція у Тернопільській області посилено контролює водойми в нерестовий період.
За недотримання встановлених правил передбачено покарання – від адміністративних штрафів до кримінальної відповідальності, а також відшкодування завданих рибному господарству збитків.
Закликаємо громадян дотримуватися правил рибальства, дбайливо ставитись до водних біоресурсів та не бути байдужими до їх збереження!