![7b75708abeea4deac0211fb9be8b1fd9_XL](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2024/04/7b75708abeea4deac0211fb9be8b1fd9_xl-640x475.jpg)
“На щиті” повертається у рідне село Токи старший солдат зенітного артилерійського взводу Ігор Безкоровайний.
Чоловік захищав країну з травня 2023 року. Воїн загинув 10 квітня на Бахмутському напрямку.
“Щиро співчуваємо сім’ї Героя. Сумуємо разом з вами. На жаль, словами не загоїти, у зболеному серці матері, батька, сестри, усіх рідних, болючу рану втрати. Нехай душа загиблого знайде вічний спокій. Схиляємо голову у глибокій скорботі. Вічна і світла пам’ять”, – зазначили на Фейсбук-сторінці Скориківської громади.
Про прибуття траурного кортежу мають повідомити додатково.