![svichka](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2023/01/svichka-640x480.jpg)
На війні загинув колишній учень, працівник ліцею імені Мирона Зарицького Олександр Москалюк.
“Колектив Новосільського ліцею імені Мирона Зарицького сумує з приводу загибелі працівника та колишнього учня закладу, військового Збройних Сил України- Москалюка Олександра Івановича! Важко знайти слова втіхи, неможливо загоїти біль та гіркоту від втрати рідної, близької людини, та нехай добрий, світлий спомин про покійного Захисника стане сильнішим за смерть і назавжди залишиться у пам’яті рідних, колег, друзів, бойових побратимів, усіх, хто знав його, любив і шанував”, – відзначили в освітньому закладі.
Герої не вмирають, вони залишаються у наших серцях.
Вічна пам’ять і слава українському воїну, який захищав рідну Україну і кожного з нас.