![cfae0542b8691fb64b528caa067f364f_XL](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2024/02/cfae0542b8691fb64b528caa067f364f_xl-640x512.jpg)
Захищаючи рідну землю від російського окупанта, загинув житель Заліщицької громади, військовослужбовець ЗСУ – Олександр Олександрович Профатило, якому 20 лютого лише виповнилось 35 років.
Сумну звістку сповістили у Заліщицькій міській раді.
«Виконавчий комітет Заліщицької міської ради на чолі з міським головою Іваном Дроздом висловлює щирі співчуття родині та близьким загиблого Героя. Неможливо загоїти біль та гіркоту від втрати рідної людини. Вічна пам’ять, честь та слава Герою!», – йдеться у дописі.
Про зустріч тіла та чин похорону загиблого Героя буде повідомлено додатково.